Osmaniyede, Adanada ve Mersinde Kiralık Dükkanlar

Yaz sezonlarında sahile yakın yerlerde kiralık dükkan bulabilmek imkansız iken, yeni yerleşimler sayesinde, giriş katlar dükkan olarak tasarlanmış olup, kiralık olarak halka sunulmaktadır. Akdeniz Bölgesi’nde yer alan bu dükkanlar, sizlere en ufak masraf yaptırmadan işe başlamanızı sağlamaktadır.
Osmaniyede kiralık dükkanlar yeni yapılaşmalardan dolayı bol alternatifler sunabilmektedir. Osmaniyede cazip kiralık dükkanlar bulunabilmesiyle beraber, aynı zamanda ofisler, bürolar da bulabilmek mümkün hale gelmiştir. Sahil kıyısı sezonluk işler için de Adanada kiralık dükkanlar tam da istediğiniz kriterlerde nezih mekanları hizmetinize sunmaktadır. Sıfır olan Adana’da kiralık dükkanlarına ilk giren siz olacak, mekana ilk düzen ve şekli siz verebileceksiniz. Böylelikle işinizi mekana değil ,mekanı işinize göre uyarlayabileceksiniz. Sezonluk sahil kenarı Mersinde kiralık dükkanlar da mevcuttur. Mersin’de kiralık dükkanlardan birisine sahip olurken, dükkanın kira bedeli dışında hiçbir ek ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Dondurma satışlarının yapılabilmesi için gerekecek büyüklükte dükkanlar bulunurken, cafe tarzı kullanılabilecek büyüklükte kiralık dükkanlar da bulabilmek mümkündür.

Bir önceki yazımız olan ankara akvaryum başlıklı makalemizde akvaryum, ankara ve ankara akvaryum hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free